| CodreanuC a întrebat:

De ce urasc fetele asa mult emotiile, chiar nu inteleg. Suntem oameni, avem emotii, cel mai rapid refuz a fost atuci cand am avut emotii, chiar unele au fugit in bratele unora cu "tatuaje"(sper ca intelegi la ce ma refer) cand m-am apropriat de ele si au vazut ca era cu emotii, eu voiam sa fiu chiar amabil si ele... Stiti ce groaznic m-am simtit de fiecare data dupa astfel de evenimente. Tot timpul se intampla.
Deci chiar nu inteleg care e problema.
Eu nici nu pot sa zic ca imi place daca nu am emotii. Ce ii asa rau in asta?
As vrea sa imi raspunda fetele ca, cred ca numai ele stiu. Ca stiu ca ceilalti baieti, incearca sa isi stapaneasca emotiile si daca nu reusesc nici nu se duc la ea. Eu nu as putea face asa ceva, simt ca nu ar avea rost sa fiu cu o fata daca nu as avea emotii fata de ea.

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu toata lumea gandeste ca tine.
Fiecare persoana e diferita, important este ceea ce iti doresti tu sa faci cu viata ta.
Nu te lasa influentat de alte persoane, nu toata lumea e de incredere.
Mie de exemplu nu imi plac baietii plini de tatuaje pe corp.
Nu zic ca sunt impotriva tatuajelor dar unii chiar exagereaza. Un tatuaj nu ma deranjeaza, atata timp cat nu are pictat tot corpul.
Fiecare e liber sa isi traiasca viata asa cum ii place.

| CodreanuC explică (pentru Andreeush):

Astea au fost cele mai groaznice momente, dar intotdeauna am fost respins cand au vazut emotiile. Intodeauna a fost la fel. Nu a nimerit persoane nepotrivite, intodeauna a fost la fel.

| OldSoul a răspuns:

Pai omule, intre tine si ea, tu vrei sa fii fata?
Serios acum, las-o pe ea sa-si faca emotii si d-astea, tu fii barbatul din relatie.
De asta aia cu tatuaje au fetele in brate, si nu tu.
Fetele sunt cele care ar trebui sa aiba emotii, nu barbatii.

Fetele vor sa se simta protejate in bratele unui barbat, nu sa se creada la un concurs de emotii, in care barbatul are mai multe emotii ca ea.

| Horus35 a răspuns:

încearcă și tu să cauți o fata normala, nu una care se rupe-n figuri, umblă cu decolteu pana la glezne, blugi mulați și i se scurg ochii după băieți răi. Dar dacă ție alea-ți plac...

| az864zb a răspuns:

Cineva mi-a spus că fetele " cuminți " stau închise în casa. Probabil avea dreptate acea persoana. Anturajul de obicei strica partea buna din tine. Eu cred că nu trebuie sa te oprești aici și că trebuie să îți continui viața, cândva vei găsi persoana care te va aprecia pentru ce esti

| CodreanuC explică (pentru az864zb):

Acele fete nu le-am intalnit pe strada ce la liceu, deci fie ca traiau in casa fie ca nu trebuia sa fie la scoala