| Cariba1929202 a întrebat:

Pot pili dintii din fata cu pila de unghii? Sa fie drepți

11 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce pilă de unghii?!
Nici cu dalta nu rezolvi problema. Poate doar cu înlocuirea lor...winking

| Celcestietot a răspuns (pentru floresdemayo):

Cu înlocuirea lor, cresc alții ca la rechin laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru Celcestietot):

Implanturi dentare...winking

| Celcestietot a răspuns (pentru floresdemayo):

Bune si acestea, dar ultima solutie ramane big grin.

| floresdemayo a răspuns (pentru Celcestietot):

Ferească Sfântu'! Am citit de câteva nume, modele internationale, care si-au scos dintii si au ales să își pună implanturi, doar pentru a arăta perfect pe podium, ori in reviste. Sacrificiu... tongue

| Celcestietot a răspuns (pentru floresdemayo):

Chiar ca sa fereasca happy! Unele ar face orice pentru perfectiune, si, uite ca se vede big grin. Se puteau indrepta si cu aparat si sa se ''perfectioneze'' prin proceduri ulterioare. Eh, dar asta este chestia finala pana la urma, implanturile raman, iar gena nu tine cont de implanturi rolling on the floor rolling on the floor.

| Celcestietot a răspuns:

Nu este sănătos să faci așa ceva.

| Ineys a răspuns:

Cu polizoru, e mai rapid.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Nu poți! Smaltul dinților daca are cea mai mica fisura, chiar si invizibila cu ochiul liber duce la deteriorarea lor.

| Michaeel a răspuns:

Este o prostie. Se numește pila de unghi pentru un motiv.Ai văzut asta pe tiktok de vrei sa încerci? Dacă tot vrei sa îți "pilesti" dinți mai bine mergi la un dentist.

| varbi a răspuns:

Am incercat, nu am murit pana acum