| Eaaaaa a întrebat:

Pot sa fac sa nu-mi mai apara

BitDefender incearca sa stabileasca o conexiune securizata pentru a cripta aceasta conversatie.
Conexiunea securizata s-a realizat. Aceasta conversatie este criptata.

Atunci cand intru pe cineva pe mess.
Va rogbatting eyelashes Fundaa!:*

2 răspunsuri:
| micutzagirl a răspuns:

Da, foarte usor. deschizi meniul bitdefender (iti apar iconita acolo langa ceas, dai click dreapta, afiseaza SAU dublu click). intri la criptare si deselectezi 'criptarea conversatiilor prin yahoo messenger (si/sau prin MSN) este activa' happy

| micutzagirl a răspuns:

Mersi de funtita whistling