| adydassler a întrebat:

Pot sa imi mut un pe cineva din lista de mess la alta categorie (ex: de la friends la amici sau colegi)fara ca sa ii sterg din lista? sper ca ati inteles ce am vrut sa zic. multumesc multwinking

Răspuns Câştigător
| ellene a răspuns:

Da, pui click pe id si il muti pur si simplu...il tarasti.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Messenger->contacts->manage groups->move to group->click pe numele celui pe care vrei sa-l muti->ok->selectezi grupul->ok

| Suzy a răspuns:

De exemplu daca il ai persoana la Friends tii clik apasat pe avut sau pe nume si muti la colegi de exemplu

acum muta tu acea persoana la ce grup vreibig grin

sper sa intelegi si sa reusestibig grin