| Jackson_Andreas_1997 a întrebat:

Pot sa impodobesc bradul in Octombrie?

Răspuns Câştigător
| ElectricChapel a răspuns:

Eu de obicei fac bradul dupa 20 octombrie daca este frig afara (asa cum a fost acum 2 ani). De exemplu, anul trecut, pentru ca au fost temperaturi ridicate, am impodobit bradul dupa 20 noiembrie. Ai rabdare sa vezi cum va fi vremea! Daca voi fi temperaturi scazute, eu cred ca se merita sa impodobesti bradul, dar daca vor fi temperaturi ridacte, iti dai seama cum ne vom simti. Stam in pantaloni scurti, dormim in pielea goala, inveliti cu un cearsaf, dar avem brad imodobit. happy. Oricum, fa cum crezi, nu te lasa influentat/a

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prea devreme, il faci in decembrie cu cateva zile inainte de craciun sau nu-l faci daca nu vrei.

| freebiker a răspuns:

Daca esti apt fizic si ai toate materialele, cine te opreste.

| Xtadelo a răspuns:

E prea devreme...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ceva inca n-am auzit laughing
De ce ai face asta? toti ar crede ca ai probleme la mansarda.
Tu stii daca poti, dar e aiurea sa impodobesti bradul cu 3 luni inainte de craciun, mai ales daca ar fi brad adevarat nu artificial laughing

| OskarRM a răspuns:

Dacă nu eşti întreg la minte da.