| nosferatu15 a întrebat:

Pot viziona programe tv numai pe internet explorer? daca nu, dati-mi niste site-uri cu asa ceva...

1 răspuns:
| FriendsShow a răspuns:

De ex daca vrei sa vezi programe online...iti iei sopcast 3.4.0 de aici http://www.softpedia.com/......t.shtml... il instalezi simplu apoi, dupa ce l-ai instalat.dai acolo sa te logezi automat. apoi dai live channels si iti cauti programul, nu cred ca ia mai mult de 5 minute in total.sau daca vrei de ex sa vezi meciuri din europa/lume si din liga 1, europa league.merge si pe mozilla si pe chrome si pe internet explorer.pe mozilla si chrome intra pe siteul sportlatv.ro si iti cauti acolo ce meci ai vrea. funda?:*:*