| Nikk96 a întrebat:

Dau Funda! Recent am instalat noua versiune Internet Explorer (8) si nu pot vedea meciuri live pe net sau nu pot viziona alte programe. Ce pot sa fac?
P. S: Am dezinstalat Internet Explorer (versiunea veche) pentru ca nici cu versiunea aia nu puteam urmari meciurilehappy. Imi apare chestia aia cu Don't send! Plz ajutati-ma ca nu mai situ ce sa fac.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a vedea programe TV online trebuie sa descarci si instalezi plugin-urile indicate la fiecare program, pentru cele mai multe se folosesc Sopcast, VLC si Microsoft Media Player, altfel nu poti vedea. Succes si numai bine!

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ia-ți Mozilla Firefox sau Google Chrome
Internet Explorer are uneori problemele lui, indiferent de versiune.
Totuși, păstrează-l și pe el în calculator. E mai bine să ai cel puțin două browsere web.
Baftă

| Jambooja a răspuns:

Instaleaza-ti Mozzila FireFox sau Opera sau GooGleChrome.
Internet Explorer e plin de bug-uri. Cu programele de mai sus poti vedea ce vrei tu.
Bafta!