| stefioctavia a întrebat:

Pot viziona serialul Pariu cu viata altundeva decat pe voyo, si daca da unde? Ofer funda!

8 răspunsuri:
| adinaiuliana a răspuns:

Pe teava.

| stefioctavia explică (pentru adinaiuliana):

Nu merge.Scrie ca acest videoclip incalca termenii si conditiile de pe site.

| aculaR18 a răspuns (pentru stefioctavia):

Atunci nu mai stiu ce sa zic. Pune si tu pariu cu viata sezonul 2 episodul pe care il vrei pe google si da pe fiecare link in parte. laughing

| stefioctavia explică (pentru aculaR18):

Aici nu poti vedea sezonul 2.

| aculaR18 a răspuns (pentru stefioctavia):

Dai pe site-ul pe care ti l-am dat pe episoade in reluare si cauti in lista aia mare pana gasesti ce episod vrei tu di sezonul 2. big grin

| stefioctavia explică (pentru aculaR18):

Multumesc!

| stefioctavia explică (pentru aculaR18):

Dar uite ce imi scrie:http://www.pariucuviata.net/......nul-2.html si nu merge.