| valentin95 a întrebat:

Salut am si eu o curiozitate big grin am o pagina pe facebook si de fiecare data cand imi da cineva like la pagina sau la postarile de acolo primesc notificarile si pe contul meu de facebook X-( exista prin setari posibilitatea de a opri notificarile sa nu mai apara si pe contul meu de facebook thinking

1 răspuns:
| kzd a răspuns:

Da, apesi pe "primeste notificari " pentru a se anula comanda. trebuie sa fie in dreabta sus, sub poza de cover. funda?