| chiftelutacrocanta a întrebat:

Poti fi fericit asa fara motiv sau in spatele fericirii se ascunde mereu un motiv?

5 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Poti fi fericit fara motiv, doar daca ''bagi'' ceva.

| gemeni6226 a răspuns:

Fara motiv din pacate nu pot fi.Am nevoie de soare si iubire sa fiu fericita sau macar de vorbele frumoase sau aprecierea cuiva.Mai pot fi fericita daca am timp destul si bani destui sa-mi realizez proiectele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca pacea interioara nu se considera un motiv laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Both.

| Dia63732 a răspuns:

Eu cred că fericirea nu are nevoie de vreun motiv pe care sa îl vezi. Dacă tu ai compania potrivită, dacă faci ceva ce îți place sau dacă pur si simplu te relaxezi, starea ta va fi de fericire fără să se întâmple ceva concret