| Anomim2025 a întrebat:

Ce faceți cu șoferii din spatele vostru care claxonează mereu la intersecții pe motiv că "se grăbesc"?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Ce-ai putea sa faci? Ii lasi sa fie prosti in continuare, semnalizeaza singuri deja, nu trebuie sa le mai spui si tu.

4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Iti bagi castile in urechi, asculti ce muzica iti place si pe ei ii lasi sa faca ce vor

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa fac, cand ma claxineaza incerc sa ma. misc cat de greu pot, macar sa le dau motiv.

| AlexSalling a răspuns:

Ii las sa claxonexe cat vor. Nu ma doare.

| Coma21 a răspuns:

Ii ignor total, cumva nici nu-i aud happy Prefer sa merg incet si sigur decat sa ma grabesc in groapa.