| Joker3134 a întrebat:

Poti sa ai la facultate pe fiecare an cate 6 restante atata timp cat indeplinesti numarul de credite sa treci clasa? Si inca ceva eu am 5 restante e chiar asa de grav? Adica oare sunt singurul?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, atat timp cat ai numarul de credite sa treci anul... inseamna ca treci anul.

Legat de a doua intrebare... probabil mai au si ceilalti. Dar cum de ai 5 restante, in primul an? In primul semestru? Atunci este grav si nu prea. Daca le treci, o sa fie ok.

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru Joker3134):

Daca ai credite suficiente poti sa treci anul!