| Andra7272 a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Am un prieten care a repetat ultimul an de facultate deoarece a avut numarul total de credite si mai are si niste restante din anii anteriori. Intrebarea mea este: De cate ori poti sa repeti ultimul an? Doar o data sau de mai multe ori pana nu mai ai nici o restanta pentru a da licenta?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

De câte ori vrei tu laughing
Atâta timp cât tu le platesti lor anul suplimentar/Restanțele pe ei nu ii interesează, din contra decât sa te dea afara prefera sa te țină sa le dai bani in continuare.