| chiftelutacrocanta a întrebat:

Poti sa fi smecher si in acelasi timp sa nu provoci pagube financiare cuiva?

4 răspunsuri:
| xByte a răspuns:

Termenul de "smecher"/"smecherie" poate fi interpretat in sute de feluri, deci raspunsul la intrebarea ta poate sa varieze. Tu cum vezi mai exact o persoana "smechera"?

Răspuns utilizator avertizat
| xByte a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Atunci e o intrebare retorica banuiesc, fiindca nu ai cum sa fi smecher ( dupa sensul dat de tine : sa faci pagube altora ) dar in acelasi timp "sa nu provoci pagube" happy Cred ca ai pus mai mult intrebarea doar ca sa te auto-justifici

Răspuns utilizator avertizat