| Lex970 a întrebat:

Poti satisface o fata cu un penis de 11cm al 14 ani? Sa stiu sa incerc, sau nu! Merci! devil

8 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Nu cred, majoritatea se satisfac cu stilpi de telegraf.

| DrunkenRat a răspuns (pentru harciog):

Meriti o funda pentru astarolling on the floor), pacat ca nu imi apartine intrebarea... stai, nu e. laughing)

| seen a răspuns:

Da daca fata nu are mai mult de 15 ani sau na trecut o tasu prin patu lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici un om serios nu incepe la 14 ani, sa fim seriosi. Abia de are par pubian si tu deja vrei s-o...

| kristy10 a răspuns:

Ce intrebare

| harciog a răspuns (pentru DrunkenRat):

Ce ar fi sa-ti impodobesti bradul, atit cu funditele pe care le ai cit si cu cele pe care ai vrea sa le dai? Daca nu-ti ajung ti le dau cu toata inima si pe ale mele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de "cantitatea" de placere de care are nevoie fata respectiva pentru a se satisface. Daca nu ai destul cat sa-i ajunga trebuie sa compensezi prin calitate.

| vio_9808 a răspuns (pentru harciog):

Funda e a ta laughing...o meriti!