| RobertG101 a întrebat:

Preferati o relatie stabila sau singuratate?

Răspuns Câştigător
| PersonajFictiv a răspuns:

Iti dai seama ca, depinde ce fel de relatie e aia stabila.
Poate sa fie o relatie toxica care te seaca de energie si iti face mai mult rau decat bine,sau poate sa fie o relatie benefica,care iti face viata mai buna.
Daca e a doua varianta, da, prefer o relatie stabila.
Daca e prima, pf, hookers and cocaine my friend.

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Relație stabilă, normal. Cea mai mare parte din oameni nu sunt făcuți pentru singurătate. Relația aia stabilă însă implică multe lucruri ca să rămână stabilă la cum sunt eu deci pot să zic că ar fi ceva deosebit.

| gemeni6226 a răspuns:

Daca nu gasesc omul potrivit mai bine singura.Sunt vaduva de mai bine de 6 ani si prefer singuratatea decat sa ma implic in ceva nepotrivit care simt ca pe termen lung nu imi va face nici un bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De parcă aş avea de ales laughing