| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre baietii/barbatii de pe TPU sunt singuri&care sunt intr-o relatie stabila? Cei care sunteti solo:care este motivul? nu ati gasit fata potrivita sau preferati aventurile? e doar o curiozitate happy

3 răspunsuri:
| gabryel a răspuns:

Si eu sunt in cautare, nu prefer aventurile dar n-am avut o relatie pana acum si vreau o fata fara fite, dar vulgara.

| marcel_5462 a răspuns:

In situaitia celor pe care i-ai enumerat tu mai sus adica solo mai sunt si cei divortati.

| Cretzule a răspuns:

Prefer aventurile de o noapte.