| OliverArrow a întrebat:

Prietena mea nu ma poate vedea ca sunt online. Da eu sunt online. Altii ma vad online. Vaza e ca am avut si o mare parte de timp in care ne-am scos si adaugat la prietenii. cum fac sa ma vada?

6 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Pe ce esti online.Ce site.

| OliverArrow explică (pentru TheStory):

E vorba de FACEBOOK

| TheStory a răspuns (pentru OliverArrow):

Nu ma dau in vant dupa facebook.Scuze.

| Aprettylittleliar a răspuns:

Cred ca pentru ea apari tot timpul pe invizibil. Incearca sa verifici. Iti spun eu cum:
Dai click, din lista de prieteni, pe id-ul prietenei tale. Sub poza de profil apare un buton pe care ar trebui sa scrie "You appear online to this contact". Insa daca scrie altceva, de pilda "Appear permanently offline to [id-ul prietenei]", atunci inseamna ca de asta ei ii apari ofline. Poti sa corectezi problema dand click pe "Appear online to [id-ul prietenei]". Si ai rezolvat problema. Sper ca te-am ajutat!

| OliverArrow explică (pentru Aprettylittleliar):

Am specificat gresit. E vorba de FACEBOOK

| Rallu12 a răspuns:

Se poate ca ea sa stea pe invizibil doar pentru tine sau sa aiba chatul inchis...sau tuwinking