| Live.Laugh.Love a întrebat:

Prietenii vostri cei mai buni v-au suparat cu ceva sau nu stiu sa va faca sa-i urati pentru un minut, sa ziceti ca nu aveti nevoie de ei, iar peste catva timp [ foarte scurt ] sa fiti nedespartiti? laughing daca vreti sa-mi ziceti din ce cauza s-a intamplat, daca s-a intamplat happy?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Noi mereu ne certam din tampeniioh go on
Recunosc ca in unele momente as vrea sa ma lase singura, sa nu ma mai bata la cap, dar stiu ca le-as duce dorulhee hee

| liveincolors a răspuns:

Nu m-am mai certat cu prietena cea mai buna de vreo 3 ani. Ma mai suparam eu, dar imi trecea repede. De urat, n-am urat-o nicio secunda. Doamne, ferestelaughing

| uningermik a răspuns:

Am o prietena care imi e ca o sora pentru mine dar nu ma suparat niciodata.Si nici de urat nu as putea sa o urasc pentru nimic in lume, pentru ca tin pre mult la ea si cred ca i-as ierta orice:X:X:X:X:X