| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul vostru creste canabis indoor-il denuntati la politie?
Dar daca ar fi o recompensa?

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Nu. De ce să-l vând dacă-mi dă și mie să fumez? laughing

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu.
2. Sunt cazuri în care poliția oferă recompense. 50 de lei. Vezi dacă merită.

| Emma30555 a răspuns:

Nu. Sa fi paracios, turnător sau trădător e mai urat decât sa crești canabis, iar recompensa nu e o scuza, e mai rău, dacă "vinzi" un prieten sa zicem ca o faci pentru principii mai înțeleg, dar nu pentru bani

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Nu-l denunț dacă îmi este prieten loial este viața lui treba lui ce face cu viața lui atâta Timp cât nu ma obliga și pe mine sa fac ce face el numi văd prieteni pe nicio recompensă adevărați prieteni nu-și vine prieteni pentru nimic in lume

| IgnatVictor a răspuns:

Răspunsul este meu este „nu" la ambele întrebări.

Răspuns utilizator avertizat