| Palagandrei7 a întrebat:

Prima data cand am intrat pe site raspunsurile si intrebarile pe care le puneam apareau imediat.Acum trebuie sa astept cateva zile sa se posteza. Si cand intru la 'raspunsurile mele' sau 'intrebarile mele' scrie ' in asteptare'. Ce are?

3 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Pai ii frig si TPU a inghetat big grin, o sa isi revina asa ni se intampla la toti big grin stiu e cam naspa, dar traim si asa laughing

| Palagandrei7 explică:

Nu mi am confirmat adresa de email.

| litlleangel a răspuns:

Si la mine tot asa, trebuie sa luam legatura cu ADMINUlaughing