| femeipana a întrebat:

Primeam eu sfaturi de la o psiholoaga,mi-a creat nervi maximi, pai aia imi da mie sfaturi de o batea barba-su? ma eu stau rau cu nervii, imi vars tensiunile aici,dati-mi idei sa ma linistesc,cata ura am pe psihologi, respect psihiatrii la maxim medici adevarati, psihologii sunt niste escroci, imi trece numai daca vad un psiholog sau psiholoaga in sange.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tot la psihiatru ai sa ajungi. Asta arata ca ai probleme mai grave.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Deci ei sunt de vină. Tu, nu, niciodată.

| Freya1 a răspuns:

Nu înțeleg de ce mai mergi dacă nu ii suporți.

| 4evergentleman2023 a răspuns:

Nu te mai du la psihologi dacă ai experiente nasoale