| vioery a întrebat:

Primesc mesaje pe mail de la un coordonator firma cosmetice, in care sunt texte cu misionari. Zice ca daca nu trimit la alte persoane in 4 zile mi se va intampla ceva rau, iar daca trimit -ceva bine. Voi ce credeti ati mai patit? Eu sunt ortodoxa.Si cum as putea sterge persoana respectiva de pe yahoo mail?

Răspuns Câştigător
| dorinaugustin a răspuns:

Simplu, acele mesaje nu au nici un efect si eu primesc asa ceva.deci nu le lua in seama! Ca sa stergi de pe lista pe cineva, pur si simplu intra la lista de prieteni si de acolo stergi pe cine vrei tu.

1 răspuns:
| Roby67 a răspuns:

Sunt Spams, stergele inainte sa le citesti.