| Psihoyounger a întrebat:

Priviti acest video. Este un filmulet cu filmarile de la Mondenii. Eu unul am ras de mi-au dat lacrimile =)) Ce parere aveti?

http://mondenii.primatv.ro/......-Sezonul-6

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

rolling on the floorCe fel radea Diaconescu.laughingUltimele parti au fost tari laughing

daniela
| daniela a răspuns:

Super de super mi s-a mai imbunatatit un pic moralul de atata ras

Shin
| Shin a răspuns:

Funny tongue
Shin

| BUBULINA a răspuns:

Mie imi place de cheliosul ala cu pletele in vant laughing)

| Psihoyounger explică:

V-a placut? Scz dar aici nu voi alege raspuns castigator pentru ca toate sunt bune:d

| Lary a răspuns:

Doamne nu mai pot...rad continuulaughing

| Bianca_4346 a răspuns:

Doamne, cat am putut sa rad. M-am inecat cu snacksurile in timp ce radeam...foarte tarelaughinglaughinglaughing... ce mistoo radea diaconescu(bendeac)am ras mai tare ca el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la minutul 4... vairolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte tare laughing laughing

caca maca

tra la la...

ai uitat versurile laughing rolling on the floor