| egoista_6848 a întrebat:

Psiholog Online. Id ei e psihologul_online. Pe mine vreau sa zic ca ma ajutat cu o problema si merita sa fie vorbita de bine pe TPU. Voi o stiti?

2 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu o stiu dar multumesc pentru adresa.Chiar ma interesa.

| mikilaina a răspuns:

Acceseaza www.topexperti.ro si vei gasi o lista cu cei mai buni psihologi online. Topexperti.ro este o platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica online, prin chat. Sper sa gasesti ceea ce cauti, oricum eu vreau sa te felicit fiindca cauti raspunsuri pentru problemele tale psihologice.