| Bernoullie a întrebat:

Psiholog Online. Id ei e psihologul. online. E mai tot timpul online.Pe mine vreau sa zic ca ma ajutat cu o problema si merita sa fie vorbita de bine pe TPU. Voi o stiti?

8 răspunsuri:
| OrdinaryGirld a răspuns:

Buna! Eu nu o stiu, dar crezi ca s-ar supara dac as luat id ei sa o intreb si eu ceva?happy

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu, nu o cunosc/n-am cunoscut-o. Oricum, iti multumesc pentru id, chiar as avea nevoie sa ma consult cu ea intr-o problema. Apropo, cati ani are?

| OnlyHope a răspuns:

Sincer n-am auzit pana acum de ea/dumneaei, dar multumesc mult pentru id!

| queerkulture a răspuns:

Nu am auzit. Probabil este studentă și își "face mâna".
Inițiativă lăudabilă totuși.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Crinutsa, adresa de messenger psihologul. online nu apartine niciunui psiholog, in mod categoric cineva profita si astfel afla detalii din vietile private a unor naivi.
Daca este real, da-mi numarul de telefon al cabineutului unde profeseaza, apoi pot face o verificare ca este realmente adevarat ceea ce spune si ceea ce sustii.
Pe de alta parte, psihologii trateaza pacinetii in fapt real ci nu prin mediul virtual, este una dintre reguli de baza pentru a studia si observa comportamentul persoanei.

Imi pare rau sa-ti spun dar, id-ul psihologul. online@yahoo.com este un id de tip Scam ci nu a unui psiholog cum sustii.
De asemenea adresa respectiva este creata in data de 14.08. 2011, adica ieri.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Nu stiam dar mersihappy

| mikilaina a răspuns:

TopExperti.ro - prima platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica online.

| On_Line_Consiliere_1973 a răspuns:

Toti ne nastem perfecti, buni, plini de iubire, fara frica, fara rau si in deplina conectare cu Lumea.
Se poate intampla ca undeva pe acest drum sa uitam de ce suntem aici, sa uitam Cine Suntem, pentru ca in acest univers format din Noi si Lumea Noastra putem fi Una doar printr-o constructie psihologica rezistenta...

Atunci, ce ti-ai dori sa se schimbe in viata ta?

Acum ai o sansa, ai un expert aproape de tine, pentru ca pagina mea te va insoti!
1 Sedinta consiliere (1 email) gratuit, pentru toti cei care isi creaza un cont pe site-ul www.consilierepsihologicaonline.ro
Sedinta de consiliere poate fi folosita oricand veti dori.
E-mail: contact@consilierepsihologicaonline.ro