| alinutza_2875 a întrebat:

Pt admiterea la facultatea de psihologie ce manual se recomanda? de la ce editura?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Golu si Neculau. Daca stii Golu pe dinafara, intri sigur. Insa vei avea nevoie si de manualul lui Neculau, ca sa iti explici tie ce spune Golu, care are un stil greoi si plicticos. Nu mai stiu editurile, cauta dupa autori, mai bine.

1 răspuns:
| marria a răspuns:

Eu am invatat dupa mielu zlate-aramis si mi s-a prut super ok; e foarte bine structurat manualul.