| Xpert a întrebat:

Pt cei care joaca barn buddy sa imi spuneti si mie la care plante primesc cupa caci eu am facut cupa la ridichie alba si nu am primit nimic, la fel si prieteni mei spuneti-mi si mie la care plante, animale mai primesc credite cand fac cupa in afara de clover, radish, avocados, ridichie alba si morcov...

4 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

Plantele la care primesti cupa le gasesti acolo unde`i cupa. Insa la ridichie trebuia sa primesti ( eu am primit ) poate mai trebuie sa plantezi cateva ridichi ca sa primesti straight face

| cocoilno a răspuns:

Pai ca sa vezi la ce mai primesti vezi ca sus in stanga este o cupa big grin si trebuie sa-ti dea 200 de credite si mie mi-a dat

| Cookiee9712 a răspuns:

Iti da credite la fiecare cupa castigatahappy

| PaccO a răspuns:

Eu nu am primit la morcov cand am plantat!>1