| :X:X RooNnA a întrebat:

Imi spuneti si mie cu ce plante pot face cupa (credite) la barn buddy? ca eu am facut cu unele. si intr-adevar. mi-au dat credite. dar la unele nu. si as vrea sa stiu cu carebig grin ca nu ma mai chinui degeabatongue mersi mult :*

Răspuns Câştigător
| SCosmin a răspuns:

Mda iti zic eu...

cu florii sunt:orhidei, trandafiri.lyly.iris.dawfloing(narcise), days,,, red poisintia.carnotiam si mai e cev dar nu stiu iti trimit eu un mesaj... daca nu stii cea am scris trimitem un mesaj... da si la legume sau freucte sunt:mere, trifori.avocado.ridichi rosi, papusoi, coconut. portocale, samanta vecinului.

3 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Eu pana acum am facut cupa la avocado happy 300 de credite. Am auziut ca, daca plantezi flori primesti mai mult. Planteaza mere, pepene verde, ardei, flori crem ( lily ), crizanteme, flori albe ( daisy ) happy

Ce lvl esti? happy

| Alina0491 a răspuns:

La toate plantele iti da credit... dar tu trebuie sa ajungi la cupa la fiecare planta/floare/animal pentru a`ti da credit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facut azi o cupa la mere.,. si mi-a dat 600 creditebig grin