| ღmarynaღ a întrebat:

Pt cei care sunt fani Naruto!
as vrea sa stiu care e diferenta dintre namikaze minato si yondaime
pentru ca in amintirile lui jiraiya, el a spus ca personajul principal in carte e Naruto (un pers oarecare) iar al 4 hokage a zis ca asa sa-l heme pe fisu` si sotia sa a aprobat si jiraiya l-a intrebat daca "esti sigur MINATO", eu stiam ca yondaime e taso, seamana la fel nu e unu si acelasi daca puteti spuneti-mi vietile fiecaruia, FUNDA!

1 răspuns:
| DarkXMihai a răspuns:

Yondaime inseamna al4lea hokage in japoneza si minato este numele lui