| Monikoue a întrebat:

Pt fanii Harry Potter.
Mai nou s-a constuit Hogsmade(in Anglia) unde se serveste Berezero( Butterbeer). Am vazut pe cineva ca face Berezero( pe net), dar nu a zis reteta.
Imi puteti spune care e reteta? Am gasit pe net, numa' ca era in altfel de gramaje.
Funda la cea mai buna reteta!

1 răspuns:
| metalman a răspuns:

Berezero: la un pahar -- 2 galbenusuri de oua, 25 grame de zahar tos+ putina apa---- aceasta va fi pasta. dupa care se face formula--Bere+pasta de beze=berezero.nu uita mai intii pasta, si ai grija sa nu se primeasca prea tare-dai funda te rog?