| anonim_4396 a întrebat:

Puteți enumera trei lucruri care v-au influențat viețile în bine?

29 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prima iubire, mi-a arătat ce ceea ce voi păți mereu, dar acum țin cont de ea, menginita mi-a dat puterea premoniție și a pune preț pe lucruri mai profunde spirituale, sportul mi-a dat sens vieți

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Parintii, diriginta din gimnaziu si prietenii.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Doar trei?
Hmm...

Ar fi oamenii, circumstantele si jucariile din copilarie.
Tot in acelasi timp, au facut-o si in rau.

| relian a răspuns:

Dumnezeu, Fiul si Sfintul Duh laughing am zis bine? Gata trebuie sa dai funda laughing nu ai incotro, daca nu dai te bate dzeu

Răspuns utilizator avertizat
| VoidEternal a răspuns:

Cărțile, jobul, copilul meu.

| gemeni6226 a răspuns:

Lucruri nu doar persoane.

| SingleForOne a răspuns:

Psihologia, literatura, istoria, politica (4 in 1).
Isus, ingerii, Dumnezeu, Biblia (4 in 1).
Viata, relatiile, cartile, eu însumi (4 in 1).

Am trișat?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spaniola

Cărțile pe care le-am citit

Profesorii din gimnaziu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dumnezeu
Biblia
Iisus Hristos

| chuckmanson a răspuns:

1. Să renunț la idei, credințe și obiceiuri proaste și să adopt unele mult mai bune. În principal să renunț la religie, să devin vegan și să devin anarhist.
2.Să mă auto îmbunătățesc: Să învăț limbi noi, să citesc foarte mult din toate domeniile și să încep să socializez mai mult.
3. Să mă accept așa cum sunt cu toate diferențele și excentricitățile mele fără să îmi pese de părerea altora sau să cred că e ceva greșit cu mine. De asemenea să mă accept pentru faptul că sunt bisexual, autist, și feminin și pentru că obișnuiam să fiu supraponderal și să am dificultăți de învățare.

Răspuns utilizator avertizat
| AdeLeu a răspuns:

Pot enumera singurul lucru care mi-a influențat viața in foarte bine: terapia

| anonim_4396 explică (pentru AdeLeu):

Ce fel de terapie?

| AdeLeu a răspuns (pentru anonim_4396):

Psihoterapie

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate ca o sa razi dar ca moartea va trece pe lângă x și asa a fost, era sa ii moara bebelușul în burtica, am conversația cu ea, în câte ii spuneam dacă e bine, și de fapt era trecuta prin moarte

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Îmi este rușine, jena sa spun cuiva viitorul, asa ca nu i-am spus, cum dracu sa spun moartea va trece pe lângă tine, era vis lucid, eram acolo o vedeam vb serios o vedeam cu ochii mei cum moartea era lângă ea

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici eu nu cred în asa ceva, dar crede-mă ca e uimitor

| MetisuI a răspuns:

Hemoroidul meu, e prietenul meu cel mai bun
Mami
Tati

| Anjaa a răspuns:

Dumnezeu, rugăciunea, literatura