| mealina a întrebat:

Puteti sa imi recomandati restaurante cu meniuri pentru botez mai ieftine? multumesc

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Ce ne ceri tu pare usor imposibil, nu stim de unde esti pentru ca sa putem face asta cei care suntem din aceeasi zona cu tine! Mergi la restaurantele din localitatea ta si fa-ti o idee despre preturi, te sfatuiesc sa alegi apoi restaurantele care te lasa sa scoti sau sa adaogi la meniu cum vrei tu si nu cele care au un meniu fix, si sa te lase sa aduci tu bautura ca altfel te seaca la buzunar.

2 răspunsuri:
| mealina explică:

Aaa scuze am uitat sa mentionez, sunt din bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, din ce localitate esti?