| just|breathe a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie la ce folosesc punctele pentru ca am cautat pe site si nu am gasit nimic...

Răspuns Câştigător
| ellai a răspuns:

Cred ca punctele folosesc doar sa arate la altii munca ta de pe TPU rasplatita cu aceste puncte.cu cat ai mai multe puncte inseamna ca ai ajutat mai multa persoane. poate pe unii ii ajuta la orgoliu tongue.pentru a deveni expert TPU trebuie sa ai multe raspunsuri castigatoare happy

6 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Sincer, sincer, sincer...la nimic.
Se zbat ca cocosii, care sa acumuleze cat mai multi amuzanti, inteligent. dar... ce faci cu ei? ii intinzi pe paine.Nu.

Shin
| Shin a răspuns:

La nimic concret... doar pentru. palmares happy E doar un mod in care iti dai seama cate persoane ai ajutatwinking
Numai bine, Shin.

| selef a răspuns:

Punctele te ajuta sa nu te plictisesti.

| just|breathe explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Fiecare răspuns este premiat cu 50 de puncte dacă răspunzi primul/prima și în ordine descrestătoare cu câte 10 puncte în minus (40 de puncte, 30 de puncte, etc.) dacă răspunzi al doilea/a doua, etc. și TPU te face expert dacă sunt considerate răspunsurile tale logice, folositoare, inteligente.
Atenți însă că jignirea, insulta, atacul la persoană ori denigrarea nu au ce să caute în răspunsuri pentru că vei fii sancționat/sancționată până la eliminarea ta de pe acest site.
Te rog pentru mai multe detalii să citești "Termeni și condiții" care le găsești în josul paginii.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Noname! Punctele te ajuta sa devi expert TPU.