| Cookieh a întrebat:

La ce folosesc punctele acumulate pe site? Sau "funditele"?
Am cautat la "intrebari frecvente" dau nu am gasit raspuns.

2 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

Stii la ce folosesc? La mentinerea sau ridicarea amorului propriu stiind ca esti util. Si nimeni de aici de pe site nu poate ascunde ca in fiecare dintre el exista un spirit al competitiei mai mult sau mau putin dezvoltat.

Bine, cu exceptia acelor useri care pun intrebari sau dau raspunsuri doar ca sa se laude cu prostia pe care o detin de parca vulgaritatea ii face mai interesanti.

| ELD a răspuns:

Te ajuta sa urci intr-un rank bun TPU happy si te face sa te simti multumit/a de tine [ca sti sa dai sfaturi si le e oamenilor de folos]