| Totfelul a întrebat:

Puteti sa-mi da-ti cateva poezii despre 8 Martie.happyVa rog si cat mai repede

15 răspunsuri:
| Ţepeşu a răspuns:

Au venit toti de la T/A aci. Apropo, suntem pe 16 ianuarie. La ce iti trebuie poezii de 8 martie?

| Totfelul explică (pentru Ţepeşu):

Pentru o serbare de la biserica si facem repetitii de-acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P"U"tem, dar mai bine te-ai ruga la dumnezau sa-ti dea minte si sa cauti tu singura pe google.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

E grele...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Grele ce? mintea, sau sa caute pe goole?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

E grele bă!
Cu căutatul pe sfântul gugăl.

http://i.imgur.com/19OiV.jpg (dacă apare semnul ăsta sub ceva scris de mine, înseamnă că sunt beat, ameţit sau mahmur)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Woodenpints91):

1)cred ca nu a aflat de prea sfintitul si cuviosul google, ce sa-i facem, dumnezau ii orbeste.
2)nici eu nu sunt treaza, am baut prea multa apa sintita de la biserica (cred ca a incurcat popa caldarea cu aghiazma cu tuica)

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Io am băut bere+vin fiert. Ce rău o ducem...

http://i.imgur.com/19OiV.jpg (dacă apare semnul ăsta sub ceva scris de mine, înseamnă că sunt beat, ameţit sau mahmur)

| Polaris a răspuns (pentru Woodenpints91):

Sau toate trei deodată.

| Totfelul explică (pentru anonim_4396):

Eu am zis asa nu trebuie de la tine daca nu vrei, scuza-maphbbbbt

| Totfelul explică (pentru Woodenpints91):

Va rog frumos daca nu-ti place intrebarea mea te rog sa nu-mi raspunzi ca nu numa tu potti sa-mi raspunzi si daca esti beat nu fii asa phbbbbtTee Rog

| Totfelul explică (pentru anonim_4396):

Tu sau Ma vreau sa nu mai comentati atata va rog frumos ca nu sunteti foarte destepti...Eu nu va raspund cu asa ceva...

| Kazimir a răspuns (pentru Totfelul):

Noi suntem obișnuiți să răspundem astfel. Dacă nu-ți convine poți pleca oricând.

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns (pentru Totfelul):

Nu meriţi să stai pe T/A.