| davidmadalin a întrebat:

R3 all. Am un server de CS si nu merge sa se conecteze si ceilalti, pentru ca nu imi stiu portul corect ca acolo la hlds arata portul 27015 dar nu e ala ca nu merge sa se conecteze ceilalti Vreau sa imi aflu portul de la server eu inainte imi gaseam portul la internet acolo dadeam sa imi gaseasca servere si il gaseam pe al meu si dadeam view server info si acolo imi gaseam adevaratul port... Deci care stie ce sa fac? Fara no-ip ca nu imi merge... Dau funda +ADMIN pe server!

2 răspunsuri:
| KarmaPolice a răspuns:

In primul rand n-au nevoie de port ca sa se conecteze, se pot conecta si daca le dai numai ip-ul tau ( in cazul in care iti merge sv si nu are eroare). Iar portul ala e (27015) daca asa scrie acolo (este portul default in cazul in care nu l-ai modificat tu).
Daca nu se pot conecta la sv inseamna ca nu-ti merge sv (vezi ce-ti scrie in consola servarului)

| lexu32 a răspuns:

Baga id meu lexu32 si iti fac eu server