| YepIsSuspended a întrebat:

Raluca, ce se intampla? la nici un user nu arata cate intrebari si raspunsuri au! Te rog sa raspunzi urgent!

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si la mine e normalbig grinhappy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Lolly, asta nu s-a intamplat numai o singura data. Dar stai linistita.Raspunsurile,intrebarile si punctele vor aparea peste cateva ore.Nu pierdem nimicwinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hey si la mine e normal big grin Deci nu chiar la toti happy

| AvalohAlyn a răspuns:

E o eroare momentana.

| cLaudYu a răspuns:

Mie imi arata cate intrebari si raspunsuri amtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las-o si pe ea, acum.este sub dus fata.cand iese iti va raspunde. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La toti care? la mine e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa se intimple, se tine Raluca de shotii rolling on the floor