| LTAA a întrebat:

Mi-a "inghetat" pagina "Recente", arata ca acum jumatate de zi. Arata aceleasi intrebari, si cate raspunsuri au.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

De când astăzi, cam după masă, a picat server-ul (cred; în orice caz, nu a funcţionat site-ul), au fost îngheţate multe, nu doar pagina "Recente".
Se întâmplă la fel şi în cazul voturilor, şi în cazul actualizărilor numărului de răspunsuri de la paginile cu afişări de grup ale întrebărilor... Nu se mişcă mai nimic. Dar bine că măcar putem răspunde.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Gata, şi-a revenit (nu ştiu dacă parţial sau total).

| LTAA explică (pentru NOname):

Acum am intrat si eu, si-a revenit.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Şi la mine s-a întâmplat la fel ieri după-masă sad
Acum totul este ok happy

Bănuiesc că au fost probleme cu serverul.

Toate cele bune.