| GyoLove a întrebat:

Raspundeti-mi si mie la intrebarea astea este pentru scoala : Ce sărbatori sunt de religie păgână? Sa imi spuneti toate sarbatorile de origine pagâna, si sa imi dati si niste argumente la fiecare sarbatoare, cum ar fi : se mananca porc deaorece aceasta este traditia, semnifica nu stiu ce... sa imi dati si niste argumente la sarbatori... Va rog mult de tot! Va dau o funda Mare! big grin

1 răspuns:
| KorpiklaaniV a răspuns:

De craciun se maanka bunikca de paste buniku se ciocneste cu o masina... argument: asta e traditia pa la sarb. paganelaughing(bine, dar la canibali)