| CatMeadow a întrebat:

Raspuns smecher sau ma roglaughing pentru intrebarea :,,, dar tu de ce nu spui niciodata nimic.sau dc esti tacuta,,? laughing nu conta dc... funda

Răspuns Câştigător
| ComicGirl a răspuns:

Ii las pe ei sa inetrpreteze cum vor big grin

5 răspunsuri:
| tania77 a răspuns:

Unele din raspunsuri ar fi:eu tac si fac sau vorba lunga saracia omului.

| SummerSmile97 a răspuns:

Pai raspunsul meu ar fi:

"Vorbesc cand vreau nu doar la comanda ta!"

sau

"Nu am chef de vorbit acum"

sau

"Nu imi pot exprima sentimentele prin cuvinte"

sau

"Nu vreau sa vorbesc!"

sau

"Ca sa intrebi tu!"

Funditsăă? big grin

| CatMeadow explică:

Dar ce fac daca ma intreaba asta un adultlaughing?

| ComicGirl a răspuns:

Prefer sa tac decat sa vorbesc degeaba cu oameni care nu merita sa ma asculte!
[Eu asa le zic]laughing
Sau zi-le "Pentru ca stiu mai multe decat spun" sau "gandesc mai mult decat vorbesc"
Eh sorry mie imi vin pe moment de obicei, nu ma gandesc inaintehee hee
Ai grija de tinehappy

| ComicGirl a răspuns:

Aa...adultlaughing
si pe mine m-au intrebat adulti si nici eu nu am stiut ce sa le zic.am prefarat sa dau un "Eh.straight face si un zambet micut"
:p