| andreiay a întrebat:

Ce raspuns sa-i dau la celui care imi pune intrebarea asta,, Esti smecher?"

7 răspunsuri:
| Deerpinaaaa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=mLl9Q47e7bQ
Spune-i asta si il lamuresti;)

| PedoBarbie a răspuns:

Da. Şmecher mafiot.

| Curious1324 a răspuns:

Nu stiu, tu esti? Iar el raspunde;
-Da, sunt. Iar tu ii raspunzi
-Atunci da-ti un cap in gura

| ShdDidutz a răspuns:

Nu. sunt stecher. (Smecherul se baga la... nu pot sa spun pentru ca e injuratura, si stecherul se baga in priza)winking

| StefanAndrei99 a răspuns:

Interesanta intrebare dragul meu smug
Vrei un raspuns sincer?
Idiotul in cauza o sa zica "DA" ca na e idiot
Iar tu cu tupeu ii spui : Sunt tactu' ma neimtitule, acuma mars la teme

Saaaau

Ba eu sunt atat de jmecher incat mananc pulpe de peste, aripi de porc, si piersicuta ma-*** smug

O sa ramana fara cuvinte laughing
Poate un da-te dracu dar mai mult No. big grin

| Geancarla a răspuns:

Cineva te intreaba "Esti smecher"?
Iar tu poti sa ii raspunzi:"Nu, ortodox", crede-ma ca nu va mai avea replica!

Răspuns utilizator avertizat