| Pichakchiu a întrebat:

Răspunsuri mai șmechere pentru,, Cati ani ani?" Si,, Ai prieten?"

5 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mai bine răspunde ca un om normal, nu fi penibilă. Sunt întrebări prea banale ca să merite cine știe ce răspunsuri complicate.

| oglindasultanului a răspuns:

31 octombrie 1960 (ideea e sa dai data nasterii a cuiva anume,, si urmeaza sa descopere cine este)

| FreddieM a răspuns:

1. Destui, sau
Prea multi/putini
2. De ce? Ai vrea sa-l cunosti?

| Florin9Florin9 a răspuns:

-Câți ani ai?

Răspuns: Câți îmi dai?

E un răspuns drăguț pentru cineva de aceeași vârstă cu tine sau vârste apropiate.

Și la cealaltă depinde răspunsul de interesele tale big grin

| MeisterSchnitzel a răspuns:

1. Fă o ecuație complicată al cărui rezultat să dea numărul anilor tăi și pune-l pe interlocutor să o rezolve
2. "Dacă te-aș întrebă eu același lucru, răspunsul tău ar fi același ca la această întrebare?"