| nicusor95 a întrebat:

Recent bunica mea a gasit la mormantul bunicului meu o punga ce continea lacate si lumanari.ce inseamna asta?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Inseamna ca bunica ta a gasit la mormantul bunicului tau o punga ce continea lacate si lumanari, iar cineva a lasat-o acolo. Oare cine si de ce? Despre toate acestea, in episodul urmator al serialului "Misterele Cimitirului", doar pe Povesti Adevarate TV! Serios acum, ce ai vrea sa insemne?

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Ca cineva care trevea pe acolo le-a pierdut/scapat/uitat.

| Northwind a răspuns:

Ca bunicul tau s-a intors printre cei vii! :o laughing.

| Timiii a răspuns:

Inseamna ca a uitat-o cineva. laughing