| RealLife a întrebat:

Recent m-am jucat gta san andreas si am vazut ca doar in acest joc si pe un site este vorba despre un cult...cultul epsilon. intrebare de ce cei care au creat gta san andreas au bagat tampenia asta de religie sau ce ii? am cautat pe wikipedia si nimic.am gasit doar site-ul lor http://www.epsilonprogram.com/ in care scrie niste aberatii... aa si apropo cine naiba e acest,, Kifflom" despre care tot vorbesc?

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Si eu joc s.a. si astia cu site-ul lui kifflom is niste spălati pe creier.
cum dracul sa scrii aberatiile alea?! deja imi vine rau cand vad ca exista oameni care se cred atotstiutori dar ei nu au 2 clase.cine stie ce sectă de drogati mai is si aia. app nu stiu cine ii kifflom. cauta pe site-u lor.