| Mwha a întrebat:

Avem subiectul : True Blood big grin Deci : am auzit si eu de el de mai de mult si acum sunt curiuasa : despre ce este vorba? asa ca l-am cautat pe un site si l-am gasit si intrebarile sunt : ce gen are? te poti uita la el ca la fallen twilinght the vampire diaries etc. sau... este asa mai ca the exorcist? a da si a treia intrebare este : Puteti sa-mi explicati voi ce se intampla asa din ce ati vazut ( nu copy & paste )?

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai este vorba despre vampirii care au :iesit din sicrie" si le-au zis oamenilor,"hey,suntem vampiri si nu vrem sa va ranim".Api japonezii au inventat un snage sintetic pentru ca vampirii sa nu mai trebuiasca sa se hreaneasca cu sangele oamenilor.
Dar actiunea se roteste in jurul lui sookie Stackhouse, o chelnerita telepatica care se indragosteste de vampirul Bill, care vrea doar sa se integreze cu oamenii.Doar ca, si vampirul Eric(un viking caruia nu-i pasa de oameni si ii trateaza ca pe halci de carne) se intereseaza de Sookie.Pe de-asupra,si metamorful(isi schimba forma in orice animal) si seful lui Sookie,Sam isi arata si el ineteresul in ea.

SPOILER:
Apoi, mai tarziu aflam ca de fapt Sookie este pe jumatate zana, de aceea toti vampirii o cansiderau irezistibila(sangele de zana era "intoxicant" pentru vampiri).

1 răspuns:
| RainUmbrella a răspuns:

1. Despre vampiri
2.Comedie, drama, horror
3. Uita-te si vei vedea
4. Nu l-am vazut sorry