| v123 a întrebat:

Recomandati-mi bancuri. Celui mai haios

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ai aici cate vrei :
Www.glume-bancuri.ro
www.bancuri-glume-poante.ro
www.bancuri.us
www.glume-bancuri.blogspot.com
www.bancuri-glume.com.ro
www.topbancuri.ro/bancuri-si-glume
www.bancuri.federal.ro
www.bancuri-glume.net
www.bancuri.pufulete.ro
si ti-l recomand pe asta :
Un punk-er urcă într-un autobuz. Părul său era făcut spice, colorat verde, rosu, albastru si portocaliu. Hainele îi erau o amestecătură de cîrpe si piele, picioarele îi erau goale si corpul îi era plin de cercei. Se asază pe singurul loc liber, exact în faţa unui bătrîn, care se tot holba la el.
- Ce te tot holbezi, mosule? Ce, tu n-ai făcut nimic aiurea cînd erai tînăr?
Bătrînul:
- Ba da. Odată, cînd eram în marină, m-am îmbătat în Singapore si am f**** un papagal. Mă gîndeam că esti fiul meu.

| Daniella a răspuns:

Cine face zb zb zb zb?
O albina care zboare cu spatele laughing

| Daniella a răspuns:

Zboara *

| math a răspuns:

Dintii catre limba :
- Daca te presam putin te putem taia!
Limba :
- O singura injuratura daca rostesc unei persoane zburati toti 32!

El şi ea în pat. Sună telefonul. Ea răspunde. După ce ea se întoarce, el întreabă:
- Cine a fost?
- Soţul.
- Atunci plec.
- Stai liniştit. A zis că mai stă încă o oră, fiindcă a ieşit la o bere cu tine!

Sotia si sotul
Sotia: Ai mancat?
Sotul: Ai mancat?
Sotia: Ma imiti?
Sotul: Ma imiti?
Sotia: Te iubesc!
Sotul: Da, am mancat!

Cele trei năzuinţe ale bărbatului:
- să fie aşa frumos cum crede maică-sa că e...
- să fie aşa bogat cum crede fiu-su că e...
- să aibă atâtea femei cât suspectează nevasta-sa că are...

Generalul întreabă:
- Ce-i cu cămila asta?
- Ştiţi, o folosesc soldaţii fiindcă pe aici prin preajmă nu sunt femei. Peste două săptămâni generalul ia cămilă la el în cort, şi apoi iese afară cu pantalonii în vine.
- Deci aşa o faceţi voi soldaţii?
- Nu, de obicei ne urcăm pe ea şi mergem în sat la femei.

O blonda se vopseste bruneta, isi schimba numele si pleaca din oras. Pe drum vede un cioban cu o turma de oi si se gandeste sa rada de el.
- Bade, daca-ti spun cate oi ai in turma, imi dai o oaie?
- Da, domnisoara.
Blonda se uita de jur imprejur si spune:
- 201.
- Da, asa e. Alege o oaie si a ta sa fie.
Zis si facut. Blonda se urca in masina, dar ciobanul ii bate in geam:
- Daca-ti spun ce culoare naturala are parul tau, imi dai cainele inapoi?

Un om, beat turta, statea pe bordura in fata unui bar. Un strain il intreaba daca ii este rau sau daca nu se poate ridica. Betivul raspunde:
- Hei! Stii tu cine-s eu?
- Nu! Cine?
- Iisus Cristos...si ti-o pot dovedi. Vino cu mine!
Intra in bar si strainul dupa el.
Barmanul il vede pe betiv si zice suparat:
- Iisuse! Iar esti aici...

Barbatul vine acasa:
- Iubito, am o problema…
- De cate ori sa-ti spun? Acum suntem casatoriti, nu mai vorbim la singular, ce e al meu e si al tau.
- Bine… secretara noastra a ramas insarcinata cu noi…

Sper sa.ti placa! big grin

| ilie98 a răspuns:

Ce zici de asta: La un spital de nebuni, un pacient scria o scrisoare. Un doctor intra in camera si vazand ca nebunul scrie o scrisoare, il intreaba cui i-o scrie, la care nebunul ii raspunde:
- Mie! Evident!
Doctorul il intreaba:
- Ce anume scrie in scrisoarea aia totusi?
La care nebunul raspunde:
- Nu stiu ma, doar maine o primesc!