| Asdffd a întrebat:

Repede niste status-uri de foste prietene care mau copiat?

2 răspunsuri:
| Christina a răspuns:

Uite cateva aici :
Pt tOtZi CeI Care Ma dEtEsTa [tongue] MaM ‘nAsCuT Sa Fiu PrInTzeSa [tongue] (aStA pT zDrEnTzElE Care SuFeRa de jMeChErII [devil]. aTzI vReA voi sa FiTzI FiTzOaSe happy Dar n’AvEtZi SaNsE [laughing]CoPiA nu ArE vAlOaRe [tongue]

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza. Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

N-ai ce spune, spun pe bune, mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti

| Looovely a răspuns:

Hey!
Imi pare rau sa spun ca m-am inselat!straight faceImi pare rau sa spun ca esti o copie! Te credeam ce nu esti... e doar vina meastraight faceSi pentru asta n-am sa ma iert toata viata mea! Pentru ca e doatr vina mea ca am avut incredere in cineva ca ea!straight face
Sper sa-ti placa!
E facut chiar de mine si l-am pus si eu la status:d
Sper sa-mi dai fundita...happy
App... e facut cu suflet!straight face