| Scrum a întrebat:

E posibil sa iubesti 2 foste prietene in acelasi timp?

Răspuns Câştigător
| diwa a răspuns:

Daca iubesti 2 fete, alege-o pe a 2a, pentru ca daca o iubeai cu adevarat pe prima, nu te mai indragosteai de a 2a. Parerea mea big grin

4 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Amandoua sunt "foste"? oricum nu cred ca iubesti decat una dintre ele: pe cea de-a doua ca daca o iubeai pe prima nu mai exista a doua!

| 4b a răspuns:

Nu Scrum... iubesti cu adevarat o singura persoana...

| Cleopa a răspuns:

Nu poti sa iubesti doua fete in acelasi timp...mai sigur e ca nu iubesti pe niciuna!

| elisadaia a răspuns:

Eu zic ca se poate mai ales daca te-ai despartit de prima din vina ei si ti-ai luat-o pe a doua ca sa o uiti si ai inceput sa o placi si pe ea