cami
| cami a întrebat:

Repede uitati-va la Mircea Badea. L-au scos astia de la GSP din pepeni

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

La el ma uit. Imi place omul dar o cam ia pe aratura uneori insistand pe rating. Prea mult face caz de asta si foarte usor poate fi categorisita ca fiind lipsa de modestie.

3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Am pierdut sad sper sa ma trezesc maine la 10 sa vad reluarehappy

| EUSIATIT a răspuns:

Sincer imi place ffffff mult acest baiat e super ok si in emisiunea lui si la Gidea. Dar astora nu prea le place de el si vrea sa l excluda. El chior esti asa iti sp si el si effffffffffff bine sa l sustinem toti ca merita

| IqStorm a răspuns:

Cami da' unde e întrebarea aici. Nu încurca scopul acestui site. Apelează la reţele sociale pentru astfel de relaţionări.